Korporatīvie pasākumi

  15 gadu pieredze pasākumu organizēšanas biznesā ļauj mums radīt notikumus, kuriem būs atdeve. Mūsu komanda neuzdos liekus jautājumus, bet strādās kopā ar Jums, lai plānotu, radītu, koordinētu un vadītu Jūsu iecerēto pasākumu atbilstoši nolīgumam un budžetam. Jūsu uzņēmuma jubileja, jauna biznesa prezentācija, seminārs ar pašvaldības pārstāvjiem, starptautiska konference, svarīgas biznesa pusdienas, darbinieku sporta spēles vai komandu saliedējošs pasākums – mēs parūpēsimies, lai iecerēto notikumu sava biznesa attīstībā varat pieminēt kā ļoti veiksmīgu piemēru.

  Galerija

  Kāzas

  Mīlestība triumfējas laulībā, tādēļ kāzas katrs jaunais pāris vēlas neatkārtojamas un unikālas. Savu pirmskāzu laiku atstājiet mīlestībai, jo par visu pārējo parūpēsimies mēs. Daudzu gadu pieredze ļauj mums radīt ekskluzīvas un neaizmirstamas kāzas, kurām gatavojoties neskaitām stundas, bet veltām laiku, lai iepazītu Jūs un Jūsu mīļoto. Allaž esam uzskatījuši, ka kāzām jāatklāj jaunās ģimenes kopīgais stils, dzīves uzskati, vērtības un jākļūst par gaisotni, kas mājos Jūsu jaunajā kopdzīvē. No pirmās tikšanās līdz kāzu scenārijam… No izsmalcināta ielūguma līdz pēdējam viesim kāzās… No sīkas rozītes pie ieejas durvīm līdz maģiskajam līgavas pušķim… Kāzās svarīgs ir viss – tik nozīmīga, liela un balta ir šī diena. Mūsu veiksmes atslēgas kāzu rīkošanā ir pieredze, profesionalitāte, pietāte un, protams, ticība mīlestībai…

  Galerija

  Koncerti

  Lai gan Latvija var lepoties ar bagātu un daudzveidīgu kultūras dzīvi, īpašs koncerts īpašā norises vietā var kļūt par vienu no veiksmes pakāpieniem Jūsu uzņēmuma tālākai attīstībai. Mēs kopā ar māksliniekiem parūpēsimies, lai koncertam būtu speciāla, Jūsu statusam un mērķiem atbilstoša programma. Emocionāli spēcīgs koncerts ar lielisku mūziku un trāpīgiem dziesmu vārdiem var kļūt par patiesi vērtīgu investīciju ar kuras starpniecību darbiniekiem un klientiem iespējams nodot ziņu par Jūsu uzņēmuma vērtībām un mērķiem. Daudzu gadu pieredze un mākslinieku uzticība mums ļauj atbilstoši Jūsu idejai atrast un noangažēt labākos latviešu un ārvalstu māksliniekus jebkurā žanrā.

  Galerija

  Radošās darbnīcas

  Radošās darbnīcas apvieno sevī izklaidi, atpūtu un izsmalcinātu psihoterapeitisko seansu, kas palīdz noskaņot darbnīcas dalībniekus vēlamā virzienā. Konsultējoties ar pasākumu nozares kolēģiem rietumvalstīs, esam pārliecinājušies, ka radošās darbnīcas ir viens no lieliskākajiem veidiem, kā kolektīvi pavadīt brīvo laiku un vienlaikus iegūt vērtīgu informāciju. Atklājot sevī mākslinieku, ikviens cilvēks – liels vai mazs izteiks savas patiesās domas un sajūtas. Mūsu speciālisti un mākslinieki, ar kuriem sadarbojamies, palīdzēs no izgatavotajām dāvanu kārbām, cepurēm, maskām, svečturiem, svecēm, keramikas vai tekstīlijām iztulkot Jūsu klientu, kolēģu, paziņu vai draugu noskaņu un domas, kas var būt svarīgas nopietnu lēmumu pieņemšanā. Esam gatavi jūs pārsteigt!

  Galerija